• +48 539 696 888
  • punktidc@fundacjaincorpore.pl

Warning: Parameter 1 to kc_action_the_post() expected to be a reference, value given in /home/users/punktidc/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 326
Ładowanie Wydarzenia

Główną misją szkoły jest edukowanie naszych podopiecznych w sposób interdyscyplinarny, holistyczny i międzykulturowy. Jako cel stawiamy sobie wszechstronny rozwój młodego człowieka. Nie tylko pokazujemy uczniom sposoby łatwego przyswajania wiedzy, ale również pomagamy im w rozwoju intelektualnym, emocjonalnym i społecznym. Oprócz wszelkich podstawowych umiejętności staramy się nauczyć ich krytycznego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość, co jest niezbędne w dorosłym życiu.
Ważnym aspektem naszych programów nauczania jest międzykulturowy dialog. Do najważniejszych zadań należą: propagowanie tolerancji i traktowania odmienności jako wartości oraz upowszechnianie wiedzy o regułach respektowanych w różnych grupach kulturowych. Taka wiedza pozwala nam zrozumieć nie tylko świat, ale i nas samych oraz nasze tradycje. Dzięki temu uczniowie tej szkoły potrafią przekształcać sytuacje konfliktowe we współdziałanie grup reprezentujących różne kręgi kulturowe.
Edukacja według programów międzynarodowych pomaga uczniom w pełni docenić świat i różnorodność jego mieszkańców. Umożliwia również podjęcie studiów w wyższych uczelniach w całym świecie.
Uczący u nas nauczyciele to wysoko wykwalifikowani specjaliści, pracujący i jednocześnie rozwijający swoje kariery naukowe. Pomagają oni wprowadzić w życie szkoły i klasy ideę solidarności międzynarodowej.

28 lis

Zespół Szkół Prywatnych w Katowicach

Główną misją szkoły jest edukowanie naszych podopiecznych w sposób interdyscyplinarny, holistyczny i międzykulturowy. Jako cel stawiamy sobie wszechstronny rozwój młodego człowieka. Nie tylko pokazujemy uczniom sposoby łatwego przyswajania wiedzy, ale również pomagamy im w rozwoju intelektualnym, emocjonalnym i społecznym. Oprócz wszelkich podstawowych umiejętności staramy się nauczyć ich krytycznego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość, co jest niezbędne w dorosłym życiu. Ważnym aspektem naszych programów nauczania jest międzykulturowy dialog. Do najważniejszych zadań należą: propagowanie tolerancji i traktowania odmienności jako wartości oraz upowszechnianie wiedzy o regułach respektowanych w różnych grupach kulturowych. Taka wiedza pozwala nam zrozumieć nie tylko świat, ale i nas samych oraz nasze tradycje. Dzięki temu uczniowie tej szkoły potrafią przekształcać sytuacje konfliktowe we współdziałanie grup reprezentujących różne kręgi kulturowe. Edukacja według programów międzynarodowych pomaga uczniom w pełni docenić świat i różnorodność jego mieszkańców. Umożliwia również podjęcie studiów w wyższych uczelniach w całym świecie. Uczący u nas nauczyciele to wysoko wykwalifikowani specjaliści, pracujący i jednocześnie rozwijający swoje kariery naukowe. Pomagają oni wprowadzić w życie szkoły i klasy ideę solidarności międzynarodowej.

Event Details

  • Date: 28 listopada 2021
  • Time: 08:00 - 17:00
  • Wydarzenie kategoria: